Struktura







Muzeum Etnograficzne
Wrocław, ul. Traugutta 111/113

Czynne:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 16:00
Piątek: 10:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 16:00
(wstęp wolny)
Niedziela: 10:00 - 16:00

Ceny biletów (PLN):
- normalny: 10,00
- ulgowy: 8,00
- grupy szkolne: 5,00
- rodzinny: 5,00
- dzieci do lat 7: bezpłatnie
- uczniowie i studenci do 26 roku życia (tylko wystawa stała): 1,00
W sobotę wstęp bezpłatny (tylko na wystawę stałą).

Bilet zakupiony w Panoramie Racławickiej upoważnia do jednorazowego zwiedzania Muzeum Etnograficznego (tylko wystawa stała) - ważny jest do końca roku kalendarzowego.
Augustyn Czyżowicz

Kolberg 2014
Partnerzy:
Kierownik Muzeum
Starszy Kustosz Elżbieta Berendt
e-mail: e.berendt@muzeumetnograficzne.pl

Dział Sztuki Ludowej
Adiunkt Joanna Kurbiel
e-mail: j.kurbiel@muzeumetnograficzne.pl

Dział Tkanin i Strojów Ludowych
Kustosz Hanna Golla
e-mail: h.golla@muzeumetnograficzne.pl

Dział Folkloru i Dział Ceramiki
Kustosz Dorota Jasnowska
e-mail: d.jasnowska@muzeumetnograficzne.pl
Adiunkt Agnieszka Julia Szepetiuk-Barańska
e-mail: a.szepetiuk-baranska@muzeumetnograficzne.pl

Dział Kultury Technicznej
Kustosz Jacek Bohdanowicz
e-mail: j.bohdanowicz@muzeumetnograficzne.pl

Dział Dokumentacji i Inwentaryzacji
Adiunkt Elżbieta Baluch
e-mail: e.baluch@muzeumetnograficzne.pl

Dział Oświatowy
Kustosz Paulina Suchecka
e-mail: paulina.suchecka@mnwr.art.pl
Asystent Marta Derejczyk
e-mail: m.derejczyk@muzeumetnograficzne.pl

Spec. d/s przetw. danych
Lidia Stobienia-Wandałowska
e-mail: l.stobienia-wandalowska@muzeumetnograficzne.pl

Pracownia Konserwacji Zabytków
Konserwator Roman Kołakowski
e-mail: roman.kolakowski@muzeumetnograficzne.pl

Dział Administracyjny
Tadeusz Polak


Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Partnerzy medialni